VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vyrábíme skříně pro každý prostor, pro každý byt i dům. Vždy však osobité, s vytříbeným designem a z těch nejkvalitnějších materiálů. Doplníme je kvalitním a elegantním kováním, to vše vždy individuálně s ohledem na stávající prostor a Vaše požadavky. Každý z výrobků je originál, který v sobě snoubí účelnost s vizuálním zážitkem. Navíc je náš nábytek opravdu chytrý.

Provádíme návrhy a vizualizace kvalitních a moderních vestavěných skříní do různých interiérů. Od jednotlivých kusů vestavěných skříní až po komplexní vybavenost celých bytových jednotek. Na míru vyrobíme vestavěné skříně a šatny do obývacích pokojůložnicpředsíníDětské šatní skříně a vestavěné skříně do koupelen.

Společně s vámi vybereme vhodnou kombinaci materiálů vč. dekorů (ukážeme vám vzorníky), výplně dveřírámy a doplňky (zrcadla, různé výsuvy). Můžete si sami zvolit formu otevírání u vestavěného nábytku. Otevírání u vestavěného nábytku je možné provést buď klasickými otevíracími dveřmi nebo posuvnými dveřmi, které vám zajistí pohodlný manipulační prostor. U rohových skříní bývají často montované skládací dveře.

Naše vestavěné skříně jsou vyráběny i se zadním dílem, což znamená, že zabrání vniknutí prachu do skříně. Používáme výhradně kvalitní kování od firem HettichBlum a GTV.

Budete překvapeni, jaké možnosti Vám naše vestavěné skříně poskytnou.